Skip to main content

REHAU SYNEGO SLIDE

Новий рівень комфорту та практичності – це те, що ви отримуєте з REHAU SYNEGO SLIDE, паралельно розсувними дверима з технологією відкриття AST та герметичним ущільненням по всьому периметру тамбуру.

Інноваційне відкриття - просто та вигідно!

  • З’єднувальний механізм AST забезпечує притиснення стулки до рами в закритому стані, забезпечуючи високу герметичність, вологостійкість і відмінну теплоізоляцію.
  • Герметичність забезпечується гумовим ущільнювачем EPDM по всьому колу тамбура.
  • Інноваційні аксесуари за принципом «smart» роблять систему зручною та практичною, усувають ризик збоїв у роботі механізму та полегшують використання всіма користувачами.
  • Приховані аксесуари надають вашій системі ідеальний вигляд.
  • SYNEGO SLIDE також проста в експлуатації, без «дорогих» жорстких порогів.
  • Розширена палітра кольорів дозволяє підібрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру.


Вхідні двері SYNEGO SLIDE

Технічні характеристики SYNEGO SLIDE

Характеристика Значення
Висота непрозорої частини, рама/створка: 65 мм / 101 мм
Конструктивна глибина, рама/створка: 156 мм / 80 мм
Коефіцієнт теплопередачі, Uf (EN 12412-2): до 1,3 Вт/(м²К)
Шумоізоляція, Rw (ISO 10140-2): до 44 дБ
Стійкість до вандалізму (EN 1627): до класу RC 2
Опір вітровому навантаженню (EN 12210): до класу B3
Водонепроникність (EN 12208): до класу 8A
Повітропроникність (EN 12207): до класу 4

Принцип роботи стулки

I. Зачиніть двері

II. Поверніть ручку горизонтально

III. Опустіть ручку вниз

Принцип роботи стулки в дверях полягає в його здатності забезпечити надійне та безпечне закриття дверей. Зазвичай, стулка є ключовим елементом механізму запирання. Щоб зачинити двері, потрібно підняти або повернути стулку, щоб узгодити її з протипритвором або рамою.

Зачинення стулки може впливати на різні елементи механізму, такі як болти чи засувки, забезпечуючи щільне прилягання дверей та їхню надійну фіксацію. При цьому двері залишаються закритими, що забезпечує безпеку та конфіденційність приміщення.

Залежно від типу стулки, її робота може включати різноманітні механізми, такі як засувки, циліндри, ригеля чи інші елементи, які взаємодіють для забезпечення надійного фіксації дверей у закритому положенні.


Відчуйте новий стандарт якості та комфорту з REHAU SYNEGO SLIDE.


Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180