Skip to main content

ЖАЛЮЗІ

ЖАЛЮЗІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ ТА ВЕРТИКАЛЬНІ

Жалюзі – чудовий елемент інтер'єру, який допомагає приховати Вас від сторонніх очей, але не заважає денному світлу проникати та освітлювати Вашу кімнату, квартиру чи офіс.

Батьківщиною сучасних жалюзів є Італія. Хто і коли їх вигадав достеменно не відомо. Але існує думка, що такий вигадливий механізм придумали ревниві чоловіки, щоб закрити своїх коханих жінок від очей сторонніх. Саме так, адже слово «жалюзі» з італійського і французького перекладається як «ревнощі». Звичайно, це не єдине значення, проте вельми характерне. Жалюзі є одним з різновидів віконних штор, що являють собою саморегульовані планки з тканини, деревини, металу, пластмаси, зроблені задля вільного повороту планок, таким чином, щоб їх положення змінювалася з відкритого на закрите. В горизонтальних жалюзях використовується так звана система «драбинка», що дозволяє відкривати або закривати жалюзі спеціальним поворотним барабаном, при цьому використовується шнур підіймання та фіксації у потрібному положенні, а також палиця для повороту смужки ламелей. З'єднуючись послідовно, ламелі утворюють суцільне полотно і ці смужки можна повертати в різні боки. Для цього використовують спеціальні механізми з ручним або дистанційним керуванням.

горизонтальні та ввертикальні жалюзі

Щоб контролювати рівень освітлення в кімнаті, можна відрегулювати жалюзі та встановити певну ширину між ламелями. Попри те, що жалюзі — близький родич гардин і штор, не завжди просто уявити собі, як вони будуть виглядати в інтер'єрі. Для початку необхідно визначити який тип жалюзі Ви хотіли б бачити у своєму домі: горизонтальні або вертикальні.

Горизонтальні жалюзі

Найперші жалюзі, які з'явилися на вікнах в Україні — горизонтальні, тому, майже всім знайомий їх вигляд та будова. Горизонтальні жалюзі поєднують в собі красу, якість, практичність і доступну ціну. Вони чудово підходять для дому та офісу і чудово захищають від сонця. За горизонтальними жалюзями дуже легко доглядати, вони не вбирають вологу і не втрачають свій вигляд довгий час.

Горизонтальні жалюзі складаються з поперечних пластин, так званих ламелей, які з'єднані між собою системою ниток. Ця система дозволяє за допомогою тростини повертати ламелі під певним кутом для регулювання інтенсивності світла, що надходить в приміщення, а за допомогою шнура підіймати та опускати жалюзі, фіксуючи їх на певній висоті.

Компанія "Віконний дизайн" пропонує Вашій увазі широкий вибір барвистих покриттів, стійких до впливу різних температур і сонячних променів. У нашому асортименті — алюмінієві горизонтальні жалюзі з шириною ламелей 25 мм, матеріал виготовлення – дюралюміній.

Жалюзі сині

Жалюзі коричневі

Жалюзі червоні

Особливості горизонтальних жалюзей:

• Стандартне кріплення входить у вартість вироби
• Мінімальна ширина - 0,3 м
• Максимальна висота - 3,0 м
• Термін виконання жалюзі – 3 - 4 робочих дні
• Безкоштовний замір при подальшій установці!

Вертикальні жалюзі

Перш за все, вертикальні жалюзі відрізняються від горизонтальних конструкцій способом розміщення смужок (ламелей). За допомогою вертикальних жалюзів дизайнер має можливість візуально збільшити висоту стелі в приміщенні.Для виготовлення вертикальних жалюзів зазвичай використовуються ширші планки ламелі, а також даний вид жалюзі має деякі відмінності: по-перше, потягнувши за шнур, ви зможете розтягнути тканинні смужки вздовж вікна, а по-друге, скласти їх одна до одної у закритому положенні.

Обертання смужок жалюзі здійснюється за допомогою спеціального механізму в карнизі, до якого безпосередньо прикріплюються тканинні ламели на так звані «плічка», дещо перекриваючи одна одну. Таким чином можливим є обертання ламелей в одну чи іншу сторони.

При виробництві вертикальних жалюзей використовують екологічно чисті складові, які оброблені для захисту від деформації та втрат кольору, а також забезпечують пиловідштовхуючі, зміцнюючі та антистатичні властивості. Завдяки такій обробці жалюзі можуть використовуватися навіть при високих вимогах до санітарних норм. Їх беззаперечною перевагою є здатність розсіювати світло, що створює ефект м'якого освітлення.

Компанія «Віконний дизайн» пропонує Вам широкий вибір фактур і забарвлень з найновіших якісних матеріалів.

Жалюзі сірі

Жалюзі зелені

Жалюзі білі

Особливості вертикальних жалюзей:

• Широкий вибір складається більш ніж з 48 фактур і забарвлень;
• При необхідності замовлення комплектується подовжувачами для стінових кронштейнів або стельовими кріпленнями ("жабами");
• Можливість замовлення як карниза окремо від тканини, так і тканини окремо від карниза;
• Виріб необмежений по ширині, мінімальна ширина - 0,35 м;
• Безкоштовний замір при подальшій установці;

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180