Skip to main content

МАРКІЗИ

Що таке маркізи та які види існують?

Багато хто знайомий з тканинними маркізами на фасадах, які захищають кафе, магазини, ресторани від сонця, дощу, пилу. Комфорт затінку під широкою маркізою особливий! Елегантні тканинні маркізи також встановлюють в приватних будинках.

Маркізи

Призначення маркіз
та їх опис

Маркізи - це тканинні навіси, які встановлюються зовні будівель для забезпечення тіні. Ці складні конструкції встановлюють у віконних проємах, на балконах, відкритих верандах та терасах. Маркізи часто зустрічаються в кафе, магазинах, готелях та ресторанах. Деякі з них слугують жалюзі над вікнами, інші - дахом над відкритими просторами, забезпечуючи тінь та захист від дощу.

Прототип сучасної маркізи з'явився у Венеції в 15 столітті. Легенда свідчить, що маркіз Франческо Борджіа закривав віконні прорізи свого будинку тканиною, щоб зберегти шкіру своїх близьких білою в спекотні дні. Цей винахід сподобався венеціанцям, і вони почали використовувати полотняні маркізи. Але оригінальні вироби були громіздкими, нестійкими та крихкими. Сьогодні маркізові вікна більш практичні, ніж ті, що були винайдені 500 років тому, і мають термін служби в кілька десятків років.

Маркізи
Маркізи
Маркізи
Маркізи
Маркізи
Маркізи
Маркізи
Маркізи
Маркізи
Маркізи

Тканинні маркізи додають фасаду будівлі елегантний штрих і привертають увагу відвідувачів. Встановлюючи маркізу відкритого або простого типу, бажано розмістити її під дахом або навісом, щоб захистити від дощу і вітру. Після дощу секції тканини слід просушити, щоб зберегти привабливий зовнішній вигляд.

Маркізи
Маркізи
Маркізи

Захист від сонячного світла та інші переваги

Маркізи

Надмірне сонячне світло може заважати роботі, роблячи зображення на моніторах і планшетах тьмяним. Багато власників будинків обирають спеціальні склопакети, які блокують сонце, або використовують світловідбиваючі чи затінюючі матеріали. Але віконні маркізи можуть затемнювати кімнату ззовні, запобігаючи перегріванню скла або рами.

На відміну від щільних штор, маркізи на балконах та вікнах, що виходять на південь, не закривають огляд приміщення, а створюють тінь, зберігаючи видимість ззовні; вони затримують 90% світла і знижують температуру більш ніж на 10°C, завдяки чому рама, а також стіни не перегріваються. Навіть при яскравому сонячному світлі тканина не нагрівається.

З маркізою ви можете безтурботно відпочивати на терасі влітку. Міцний тент може утримувати близько 56 літрів води протягом однієї години. Важливо встановити маркізу під кутом не менше 15°, щоб дощова вода не стікала і не потрапляла в складки. Маркізи витримують швидкість вітру до 14 м/с.

Існує два основних типи зовнішніх маркіз: механічні та електричні.

Механічні маркізи зазвичай мають невелику знімну ручку, яка використовується для відкривання та закривання маркізи. Вони прості у використанні і легко налаштовуються.

Електричні маркізи працюють від вбудованого двигуна, прихованого всередині навісу і підключеного до стандартної електромережі 220 В. Двигун захищений від перегріву і вологи, ним можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Маркіза з електроприводом також може отримувати сигнали від датчиків. На випадок відключення електроенергії маркіза зазвичай постачається зі спеціальною ручкою для ручного намотування.

Вибір між механічними та електричними маркізами залежить від ваших уподобань щодо управління та необхідного рівня автоматизації.

Маркізи
Маркізи
Маркізи

Використання та догляд за маркізою відіграє важливу роль у продовженні терміну її служби. Обираючи певний тип маркізи, люди часто запитують, як доглядати за придбаним виробом. Основні види пошкоджень маркіз викликані вітром, дощем і сонячними променями. Тому в першу чергу необхідно враховувати характеристики обраної маркізи.

 

Для відкритих або простих маркіз рекомендується розміщувати їх під дахом або навісом, щоб захистити від опадів і вітру. Складні конструкції мають механізми відкривання та закриття і потребують регулярного обслуговування. Це включає в себе регулювання обладнання, його змащування, видалення корозії та фарбування за необхідності.

 

Тканинні чохли також потребують особливого догляду. Рекомендується використовувати м'яку щітку або пилосос, щоб запобігти накопиченню листя, піску та пилу. Матеріал слід чистити ганчіркою з мікрофібри, використовуючи воду та мильний розчин. Не рекомендується використовувати агресивні миючі засоби. Стійкі плями можна видалити за допомогою засобів, призначених для чищення чохлів сидінь, попередньо протестувавши їх на непомітній ділянці. Завжди давайте чохлу висохнути у відкритому положенні.

 

!!! При правильному і дбайливому догляді за тентовим механізмом і тканиною, тент може використовуватися протягом тривалого часу без будь-яких проблем.

Маркізи
Маркізи
Маркізи

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180