Skip to main content

Підвіконня, які вас приємно здивують

Підвіконня Werzalit (Верзаліт)

Підвіконня повнотіле, цим він кардинально відрізняється від усіх пластикових підвіконь. ПВХ підвіконня порожні всередині та мають ребра жорсткості для міцності. Підвіконня Werzalit повністю заповнене матеріалом.

Щільність підвіконної дошки Werzalit 700-800 кг/м3, вага при ширині 60 см та довжині 6 метрів близько 60 кг. 1 квадратний метр важить 16 кг. Кольорове та захисне покриття з 6 шарів просочені меламіновими смолами та впаяні в поверхню під тиском за високої температури.

Технологія виробництва схожа на технологію виробництва меблів, тільки складові інші й використовують високотемпературну дію. Підвіконня Верзаліт можна порівняти з меблями, які зробили дуже міцною та вологостійкою.

Підвіконня, підвіконня з штучного каменю, Вибір підвіконників

Компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконня у Львові. Підвіконня преміум класу: з каменю Агломармур; з дерева Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: Данке Стандарт (STANDARD), Кристалі (Crystalit), Пластоліт (Plastolit) також пропонуємо дешеві підвіконня з  пластику:  Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт (KRAFT). Кожне з представлених нами підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями.

Не розмокають і не набухають від води, що робить їх кращими за дерев'яні підвіконня

Вікно контактує із зовнішнім середовищем і вода завжди накопичується на підвіконні, для дерев'яних підвіконь це велика проблема.

Підвіконня Верзаліт, при тому, що вони на 75% з дерева, не розмокають і не набухають від води. Завдяки вмісту полімерних смол та авторської запатентованої технології німецької компанії «Werzalit» - спаювання деревно-стружкової плити при високій температурі та тиску. 

Водостійкість підвіконня багаторазово тестувалася різними компаніями та покупцями.

Приємні на дотик і теплі в порівнянні з каменем

Компоненти підвіконня Werzalit на 75% деревина (бук та хвоя) з дерева, що росте в Німеччині, на 35% полімерні смоли природного походження. А дерево – це жива природа! На таке підвіконня і дитину можна посадити і квітку в горщику поставити.

Коефіцієнт теплопровідності у підвіконня 0,18 Вт/м*К. Для порівняння граніт 3,49, мармур 2,91, штучний камінь Коріан (англ. Corian) фірми DuPont 0,769. Камінь не живий та холодний, чи то натуральний, чи штучний, що й підтверджують показники.

Підвіконня Werzalit, білосніжний, матовий
Підвіконня Werzalit

Білосніжний, матовий

Підвіконня Werzalit, білий мармур, матовий
Підвіконня Werzalit

Білий мармур, матовий

Підвіконня Werzalit, білий, матовий
Підвіконня Werzalit

Білий, матовий

Підвіконня Werzalit, доломіт, матовий
Підвіконня Werzalit

Доломіт матовий

Підвіконня Werzalit, металік, матовий
Підвіконня Werzalit

Металік матовий

Підвіконня Werzalit, пунтінела, матовий
Підвіконня Werzalit

Пунтінела, матовий

Підвіконня Werzalit, світлий дуб, матовий
Підвіконня Werzalit

Світлий дуб, матовий

Підвіконня Werzalit, світлий мармур, матовий
Підвіконня Werzalit

Світлий мармур, матовий

Підвіконня Werzalit, венге, матовий
Підвіконня Werzalit

Венге, матовий

  Підвіконня Werzalit виробляються в Німеччині вже більше 45 років за унікальною запатентованою у всьому світі технології. Подрібнена деревина, змішана в певній пропорції з свіжозрубаних листяних і хвойних порід дерев, виключно з рідних лісів Німеччини змішуються з полімерними смолами і пресуються у формах під високим тиском і при високих температурах. У результаті виходить монолітний матеріал високої щільності, який піддається строгому контролю якості з використанням різних методів і рівнів тестування (кип'ятіння, дії ультрафіолету, а також впливу екстремальних хімічних і механічних навантажень).

  У внутрішньому дизайні приміщень вибір відповідного підвіконня є питанням естетики. Не має значення, шукайте Ви тільки підвіконня, який буде відповідати стилю Вашого приміщення або ж Ви хочете підкреслити простори внутрішньої експозиції: Werzalit пропонує Вам найбільший вибір форм і декорів, а також розмірів до 600 мм шириною і 6000 мм довжиною.
   
  Неважливо, чи йде будівництво нової споруди або реконструкція старого, з точки зору будівельників підвіконня повинен відповідати найвибагливішим будівельним стандартам та архітектурним домаганням. Практично всім виробникам вікон добре відомі підвіконня Werzalit, які успішно зарекомендували себе на українському та світовому ринках. Цей товар незмінно користується підвищеним попитом.

  Сучасні технології висувають підвищені вимоги до комплектуючих, що використовуються як при виробництві самого вікна, так і при його установці. Важливе значення при цьому мають підвіконники, яким доводиться витримувати значні навантаження. Адже з вулиці на них діє холод, а з приміщення - тепло від опалювальних приладів. Через вологи і конденсату, незмінно присутніх в будівельних конструкціях, технічні та експлуатаційні властивості підвіконь повинні співвідноситися з додатковими вимогами. Підвіконня Werzalit найбільш повно їм відповідають, маючи при цьому сертифікати, що підтверджують відповідність якості продукту стандартам України.

  Стандарти матеріалу Werzalit постійно контролюються в спеціальних барокамерах, на стендах і в натуральних кліматичних умовах з несприятливою погодою, і безперервно вдосконалюються. У вологому середовищі підвіконня Werzalit зберігають абсолютну щільність. А все тому, що до їх складу входить 24% сполучних матеріалів і в процесі виробництва досягається оптимальне зрощування стружкової матеріалу при щільності 800 кг / м.кв. Інша важлива відмінність: ламінована оболонка підвіконня Werzalit (до 6 шарів) не наклеюється, а спресовується з древесноволокнистой плитою в процесі виготовлення, утворюючи єдине ціле.

  Популярність підвіконь Werzalit ґрунтується насамперед на їх виняткових якостях, таких, як вологостійкість, міцність на вигин, стійкість до механічних пошкоджень і простота у відході. Крім того, це ще й суттєвий елемент архітектури при внутрішній обробці приміщень. Елегантний вигляд підвіконь подібний до «родзинки» в інтер'єрі. Він істотно впливає на загальний вигляд всього приміщення і блискуче витримує найвищі естетичні та ергономічні запити. Вдобавок численні і незмінно красиві декори легко забезпечать будь-яке нестандартне рішення для вашого вікна.

  Підвіконня Werzalit зручний в обробці: можна розкроювати звичайними інструментами, які застосовуються в столярній справі або при виготовленні вікон. Підвіконня легко монтується, підганяється за розміром, комбінується, забезпечуючи будь-яке нестандартне рішення. Крім зручного розпилу звичайного розміру 6000 мм, замовники отримують ще й бічні накладки з товстошарового ламінату або декоративну пластикову накладку. З ними прекрасний вид збоку гарантований.

  Тим, хто все ще сумнівається у виборі, досить трохи поміркувати про явні мінуси різних підвіконь. Приміром, за дерев'яними потрібно періодично доглядати, фарбувати, вони горять, схильні до дії вологи, гниття і поразки мікроорганізмами, з часом змінюють свою форму. Пластикові підвіконня можуть виділяти токсичні речовини і пасують перед механічними впливами. Навряд чи в пошуках товару варто економити на здоров'ї. Адже в підсумку можна сильно продешевити у всіх сенсах.

  Підвіконня від німецької компанії Werzalit творять справжні дива. Вони не бояться кислоти та вапна, не містять шкідливих організму фенолів і формальдегідів, стійкі до стирання і світла й містять добавки проти гниття і старіння. Просто протріть таке підвіконня від пилу - і він як і раніше новий. Ваше рішення встановити підвіконня Werzalit окупиться довговічністю, невибагливістю і простотою у догляді. Гарантовані підвіконня німецької якості від Werzalit - ваш правильний і усвідомлений вибір.

  Завдяки багаторічному досвіду й особливостям виробництва підвіконня Werzalit володіють наступними властивостями:

  • висока водостійкість;
  • технологічність;
  • екологічна безпека;
  • морозостійкість до -50С;
  • термостійкість до + 90С і при короткочасному впливі до + 180С;
  • проста обробка і монтаж;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • висока міцність;
  • стійкість до впливу ультрафіолету;
  • зручні розміри;
  • обробка зрізів під колір декору;
  • випускається цільними монолітними плитами.

  Записатися на замір

  Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

  Виїзд фахівця – безкоштовно!

  Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

  Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

  Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

  Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

  +380931704730 +380673143804

  Віконний дизайн

  Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

  +380978713180