Skip to main content

Контролюй тепло з вікнами від REHAU

Несподівано холодний опалювальний сезон став викликом для багатьох з нас. Прогнозовані мінімальні температурні показники в житлових приміщеннях, що складають 16°C або в середньому 18°C, можуть виявитись ще радикальнішими, ніж очікувалося, якщо не будуть прийняті належні заходи для підготовки приміщень до зими.

Встановлення сучасних енергоефективних вікон є ключовим етапом у стратегії енергозбереження будь-якої квартири, де кожна ділянка оберігається для майбутніх поколінь.

Використання вікон від REHAU є важливим кроком у збереженні тепла в оселі та одночасно сприяє зменшенню витрат енергії, відображаючи зусилля сучасного суспільства у зменшенні енергетичних втрат та викидів CO2.

Можливість є актуальною як для приватних будинків з індивідуальним опаленням, так і для квартир у багатоповерхових будівлях, де кожен куток становить складову частину загального енергоефективного середовища.

Будучи енергоощадним рішенням, вікна від REHAU допомагають оптимізувати споживання енергії та зменшують викиди в атмосферу, сприяючи сталому й екологічно чистому життю.

З ними ви будете не лише комфортно себе почувати, але й робити свій внесок у підтримку сталого розвитку планети, де кожен внесок, навіть найдрібніший, має вагому значимість.

COMFORT

Конфігурація енергоощадного вікна:

Профільна система: з п'ятьма камерами та монтажною глибиною 70 мм
REHAU Euro-Design 70, Brillant-Design

Склопакет: двокамерний, товщиною 40 мм, наповнений аргоном, з двома шарами скла, покритим енергозберігаючим напиленням
4і-14Ar-4-14Ar-4i

Ущільнення: два контури двостороннього ущільнення притвору.

Теплий монтаж: з ізоляцією монтажного шва від пари та води та теплим підставочним профілем.

Коефіцієнт опору теплопередачі*:
Rw = 0,97 м2К/Вт


! Згідно з новими вимогами ДБН для І температурної зони (що стосується більшості територій України): Rw min** = 0,90 м2К/Вт.

ADVANCED

Конфігурація енергоощадного вікна:

Профільна система: з шістьма або сімома камерами та монтажною глибиною 80 мм
REHAU SYNEGO MD

Склопакет: двокамерний, з товщиною 44 мм (максимальна товщина склопакету - 50 мм), наповнений аргоном, з двома шарами скла, покритим енергозберігаючим напиленням, з теплою дистанцією
4і-16Ar-4-16Ar-4i

Ущільнення: три контури ущільнення притвору

Теплий монтаж: з ізоляцією монтажного шва від пари та води та теплим підставочним профілем.

Коефіцієнт опору теплопередачі*:
Rw = 1.21 м2К/Вт


! Відповідно до нових вимог ДБН для І температурної зони (що стосується більшості територій України): Rw min** = 0,90 м2К/Вт.

PREMIUM

Конфігурація енергоощадного вікна:

Профільна система: з шістьма камерами та монтажною глибиною 86 мм
REHAU GENEO, GENEO PHZ

Склопакет: двокамерний, товщиною 36 мм (максимальна товщина склопакету - 52 мм), наповнений криптоном, з двома шарами скла, покритим енергозберігаючим напиленням, з теплою дистанцією
4i-12Kr-4-12Kr-4i

Ущільнення: три контури ущільнення притвору.

Теплий монтаж: з ізоляцією монтажного шва від пари та води та теплим підставочним профілем.

Коефіцієнт опору теплопередачі*:
Rw = 1,37 м2К/Вт


! Відповідно до нових вимог ДБН для І температурної зони (яка охоплює більшість територій України): Rw min** = 0,90 м2К/Вт.

Тепло - цінний ресурс і необхідна складова нашого життя

Розрахунки наших партнерів із Європи демонструють, що перехід до передових енергоефективних вікон, таких як REHAU SYNEGO, може мати величезний вплив на бюджети сімей у Німеччині.

Оцінки свідчать, що кожній німецькій родині може бути заощаджено до 1500 євро витрат на опалення протягом опалювального сезону. Ця економія виникає завдяки високій ефективності енергозберігаючих вікон, які зменшують втрати тепла та сприяють збереженню енергії.

У нашій країні перехід до сучасних енергоефективних вікон також є кроком до створення екологічно стійкого та енергоефективного суспільства.

Покращення ізоляції будівельних конструкцій допомагає знизити споживання енергії, зменшує викиди вуглекислого газу та сприяє стабілізації клімату.

Такі заходи не лише підвищують комфорт у приміщеннях та зменшують витрати на опалення, але й сприяють створенню здорового та екологічно чистого середовища для нас і наших нащадків.

*Приведений коефіцієнт опору теплопередачі конструкції розміром 1500 х 1500 мм - це розрахункове значення за методикою, що викладена в ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 «Настанова щодо проектування та улаштування вікон та дверей».
**Відповідно до змін в ДБН В.2.6-31:2021 мінімально допустиме значення приведеного опору теплопередачі світлопрозорої огороджувальної конструкції житлових та громадських будівель Rw min для переважної більшості території України (І температурна зона) складає 0,90 м2·К/Вт.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180