Skip to main content
WIŚNIOWSKIlogo

WIŚNIOWSKI – це компанія з 25-річним досвідом у будівельній сфері, де високі стандарти якості підтримуються сучасним техніко-виробничим центром. Постійне прагнення вдосконалення як персоналу, і виробничих процесів, забезпечує створення продукції видатного рівня. Задля досягнення світових стандартів компанія активно застосовує інноваційні технології. Автоматизація забезпечує повторюваність та точність, а ефективні виробничі процеси підтримують конкурентоспроможні ціни. Цей комплексний підхід дозволяє повністю контролювати весь цикл виробництва та надавати клієнтам продукцію, що відповідає найвищим вимогам.

Ми наполегливо працюємо над досягненням наших цілей. Серед них ключове значення займає постійний розвиток та досягнення позиції світового лідера у сфері воріт та огорож. Ми постійно розвиваємось у всіх сферах нашої діяльності, приділяючи особливу увагу соціальній відповідальності.

Ми дбаємо про екологію - цех поцинкування є безвідходним © WIŚNIOWSKI

WISNIOWSKIгараж

Переваги компанії WIŚNIOWSKI:

 • Технології WIŚNIOWSKI – успішно поєднує знання, досвід та високий професіоналізм своїх співробітників з ефективним застосуванням сучасних технологій. Такий підхід забезпечує можливість постійного розвитку, покращення технічних характеристик продукції та їх відповідність нормам та стандартам.
 • Етика WIŚNIOWSKI - прагне постійного поліпшення етичних та професійних стандартів, які надаються клієнтам продуктів та послуг. Професійна етика та турбота про навколишнє середовище є джерелом натхнення для компанії.
 • Інновація WIŚNIOWSKI - сміливо приймає виклики складних завдань, маючи глибоке розуміння ринку та здатність виявляти напрями його подальшого розвитку.
  Висока якість продукції підтверджена сертифікатами, що відповідають технічним стандартам та європейським нормам, що наголошується на наявності сертифіката CE.
 • Компетенція WIŚNIOWSKI – гарантує надання індивідуальних консультацій та технічну підтримку. Компанія фокусується на комплексному обслуговуванні клієнтів.

Гаражні ворота WIŚNIOWSKI 

Компанія WIŚNIOWSKI надає великий асортимент гаражних воріт, які виправдовують найвищі стандарти якості, комфорту і безпеки. Ці ворота відзначаються не лише своєю надійністю, але й вишуканістю дизайну, роблячи їх ідеальним вибором як для нових будівель, так і для тих, хто прагне модернізувати існуючі об'єкти.Вибір гаражних воріт включає в себе різноманітні опції, розроблені з урахуванням різних потреб та умов експлуатації. Незалежно від того, чи ви шукаєте секційні ворота, традиційні, підйомно-поворотні або у сучасному дизайні - ми маємо відповідне рішення для ваших потреб. 

WISNIOWSKIprime

Преміальні гаражні ворота PRIME

Гаражні ворота нового покоління, що не обмежуються переосмисленням існуючих концепцій, а уявляють собою результат творчих пошуків та гармонії між передовою технологією, високою якістю, надійною безпекою та вражаючим дизайном. Таким саме інноваційним рішенням стали гаражні ворота PRIME. Це не просто еволюція, це втілення виняткового поєднання високих стандартів у всіх ключових аспектах, що роблять їх неперевершеними в своєму класі.

Brama Prime Oslona
Brama Prime Uszczelka
Brama Prime Uszczelka Gorna
Brama Prime Uszczelka
Brama Prime Wewnetrzne Uszczelnienie

  Теплі секційні гаражні ворота UniTherm

  Гаражні ворота UniTherm - це інноваційне рішення з теплоізоляцією. Ворота відповідають високим стандартам щодо стійкості до вітрового навантаження, водонепроникності та повітропроникності. Ці критерії не лише визначають тривалість служби воріт, але й гарантують збереження привабливого зовнішнього вигляду протягом багатьох років. UniTherm - це не просто гаражні ворота, це надійний захист від екстремальних погодних умов, підтримка комфорту і естетичний вигляд, які залишаються незмінними з плином часу.

  Unitherm Elastyczne Oslony Miedzypanelowe1
  Unitherm Hamulec Bezpieczenstwa1
  Unitherm Podwojna Uszczelka Dolna1
  Unitherm Podwojne Lozyskowane Rolki1
  Unitherm Uszczelki Boczne1
   WISNIOWSKI-unitherm
   WISNIOWSKIunipro1

   Універсальні секційні гаражні ворота UniPro

   UniPro пропонує універсальні секційні гаражні ворота як надзвичайно практичне вирішення для вашого гаража. Це ідеальний вибір для гаражів, які обладнані системами опалення, завдяки їхній теплозберігаючій конструкції. Коефіцієнт теплопровідності складає Uk = 1,07 [Вт / м2xK], що гарантує високу теплоізоляцію та оптимальний комфорт в гаражному просторі.

   Brama Z Okienkami
   Brama Z Okienkami
   Brama Z Panelem Aluminiowym
   Brama Z Panelem Aluminiowym

    Види металевих парканів WIŚNIOWSKI 

    У колекціях WIŚNIOWSKI відображено концепцію, де металевий паркан виступає важливою складовою при формуванні навколишнього простору. Кожна серія вражає унікальним дизайном, який ідеально вписується в архітектурний стиль об'єкта. Паркани wisniowski виконують не лише функцію обмеження простору, але й виступають як важливий елемент естетики, надаючи неповторний характер оточенню.

    WISNIOWSKIbasic
    WISNIOWSKIclassic
    WISNIOWSKIhomeinclusive
    WISNIOWSKIlux
    WISNIOWSKImodern
    WISNIOWSKIpremium
    WISNIOWSKIstyle
    WISNIOWSKIvario

    Двері WIŚNIOWSKI для дому

    Простота і елегантність відрізняють дизайн дверей WIŚNIOWSKI. Вони відображають пристрасть до сучасної архітектури, але також чудово пасують до різних стилів оформлення. Асортимент дверей розподіляється на дві основні категорії: внутрішні та зовнішні. Кожна із цих категорій включає більше ніж 8 різновидів колекцій, розширюючи можливості вибору та надаючи більше варіантів для задоволення різноманітних дизайнерських та функціональних потреб клієнтів.

    • Двері NOVA з алюмінію та сталі - надійне і функціональне рішення для вашого входу. Ця серия з коефіцієнтом теплопередачі 0,94 Вт/м2 K гарантуе ефективну ізоляцію. Стандартне обладнання включає триточковий замок для герметичності, що робить їх ідеальними.
    • Вхідні алюмінієві двері DECO - це сучасне та естетичне рішення для вашого будинку. Вони відповідають високим технологічним стандартам, надійні та довговічні, забезпечуючи безпеку та стиль.
    • Вхідні алюмінієві двері PLUS LINE - це поєднання високої міцності та якості матеріалів. Двері мають стабільну та довговічну конструкцію, стійку до атмосферних впливів.
    • Двері із скляними поверхнями - створюють безмежні можливості для формування унікального простору. Різноманіття варіантів дизайну та широкий спектр оздоблень відкривають широкі горизонти для творчого вираження в створенні форм дверей. 
    • Внутрішні сталеві двері - універсальне та практичне рішення, яке підходить для різноманітних приміщень. Широкий вибір додаткових опцій: аксесуари, різноманітні кольори, та палітра світлих плівок "під деревину", роблять це рішення не тільки практичним, але й стильним елементом для будь-якого простору.
    142
    146
    300
    310
    311
    314
    316
    323
    334
    339
    348
    360
    403
    Dc 002
    Dc 008
    Dc 015
    Dc 017
    Dc 027
    Dc 033
    Dc 034

     Коллекция вікон WIŚNIOWSKI

     Вікна від Wisniowski поєднують в собі естетичний дизайн, високий рівень безпеки та енергоефективність. Якісний асортимент вікон пропонує різні варіанти для кожного стилю та об'єкта - від модних рішень для сучасного інтер'єру до високоефективних конструкцій, що сприяють збереженню енергії.

     Okno Alu Rozwierne Wisniowski1
     Okno Alu Rozwierno Uchylne Wisniowski1
     Okno Alu Scianka Wisniowski1
     Okno Alu Stale Wisniowski1
     Okno Alu Uchylne Wisniowski1
      • Алюмінієві вікна FUTURO - надійність та перевірена часом якість алюмінієвих вікон роблять їх ідеальним рішенням для різноманітних об'єктів. Наша розгорнута пропозиція дозволяє вам гнучко адаптувати зовнішній вигляд будівлі до ваших потреб, надаючи широкий спектр конфігурацій та кольорів для вибору. Ви зможете вибрати опцію, яка ідеально відповідає вашим індивідуальним вимогам.
      • ПВХ вікна PRIMO - якщо ви шукаєте вікно, яке об'єднує високу теплоізоляцію, довговічність та універсальний дизайн, то ПВХ вікна PRIMO - відмінний вибір. Вони можуть бути доповнені алюмінієвою накладкою, що дозволяє інтегрувати їх у колекцію Home Inclusive 2.0. Ці вікна також використовуються для енергоефективних або пасивних будинків, з коефіцієнтом теплопередачі від 0,76 Вт/м2К для PRIMO 82.

      Інноваційна система DUPLEX від компанії WIŚNIOWSKI

      Система DUPLEX, що застосовується в цехах цинкування та порошкового фарбування, є передовим підходом до забезпечення довговічності та естетичної привабливості сталевих воріт та огорож. Принцип подвійного захисту поверхні включає процеси фосфатування, нанесення кремнієвого покриття, а також порошкового фарбування, що забезпечує високу стійкість до впливу зовнішнього середовища.Сучасний цех порошкового фарбування відрізняється високим ступенем автоматизації, де комп'ютери ретельно контролюють хімічні та температурні параметри. Використання високоякісних поліефірних фасадних фарб відповідає європейським стандартам, забезпечуючи відмінне поєднання захисних та декоративних характеристик. Цей комплексний підхід гарантує не лише тривалий термін служби продукції, а й забезпечує високий рівень естетичного вигляду, відповідаючи сучасним стандартам якості та безпеки.

      WISNIOWSKI system-duplex

      Записатися на замір

      Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

      Виїзд фахівця – безкоштовно!

      Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

      Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

      Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

      Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

      +380931704730 +380673143804

      Віконний дизайн

      Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

      +380978713180