Skip to main content

Комір Fakro для монтажу вікна

Монтаж-гидроизоляционного-фартука-на-мансардное-окно Ущільнюючий комір – це необхідний елемент правильного монтажу вікна. Запроектована система елементу коміра дозволяє правильно монтувати вікна з будь – яким типом дахового покриття. Функцією коміра є відведення води , захист від снігу та вітру. 

7877Стандартно всі ущільнюючі коміри виготовлені з алюмінієвої бляхи, покритої поліестеровим лаком сіро –коричневого кольору, близького до RAL 7022, що добре поєднується з типовими кольорами дахових покриттів.
Види ущільнюючих комірів
Ущільнюючі коміри для дахових вікон ФАКРО можуть бути кількох видів, залежно від типу дахового покриття. В стандартній пропозиції коміри для плоского, профільного чи високопрофільного покрівельного матеріалу.
Дахові вікна можна монтувати в площині даху на трьох різних глибинах: N (+3см), V (0), J (-3см). Відповідно до цього ущільнюючі коміри діляться ще на типи. Остання буква в позначенні комірів означає глибину монтажу вікна.
Для прикладу, ущільнюючий комір EZV :
E – ущільнюючий комір,
Z – тип дахового покриття,
V – глибина монтажу.
Складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент). Нижній елемент оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно прикріплюється до дахового покриття.
ESV ESJ sУщільнюючий комір для плоского покрівельного матеріалу ESV, ESJ
Коміри ES дозволяють щільно з'єднати вікно з плоским покрівельним матеріалом таким як: руберойд, бітумні гонти, плоска черепиця товщиною покриття до 10 мм (два шари по 5мм).
Стандартно використовується для монтажу одинарного вікна в площині даху. Також є версія ущільнюючих комірів для модульної системи сполучень вікон:
ESV ESJ b- для монтажу на глибині V сполучення горизонтальне, вертикальне та блочне,
- для монтажу на глибині J сполучення горизонтальне.
Будова коміра:

Складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент). Нижній елемент оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно прикріплюється до дахового покриття.
Eлементи коміра:
1 – нижній елемент коміра
2 – бокові елементи
3 – верхній елемент коміра
4 – алюмінієві смужки для закріплення коміра
Ущільнюючий комір для профільного покриття EZN, EZV, EZJ
Коміри EZ дозволяють щільно з’єднати вікно з профільним покрівельним матеріалом таким як: черепиця, металочерепиця.
Це є універсальний комір, який можна використовувати не тільки для профільного покриття але і для усіх покрівельних матеріалів висота профілю яких не перевищує 45 мм.
Стандартно використовується для монтажу одинарного вікна в площині даху. Також є версія ущільнюючих комірів для модульного сполучення вікон:
- для монтажу на глибині N і V сполучення горизонтальне, вертикальне і блочне,
- для монтажу на глибині J сполучення горизонтальне.
Цей комір доступний в трьох типах і дозволяє монтувати вікно на трьох глибинах в конструкції даху: N (+3см), V (0), J (-3 см).
Ущільнюючі коміри версії EZV стандартно монтуються на глибині V.
EZV EZN bБудова коміра:
Складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент). Нижній елемент, закінчений еластичним фартухом, оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно приклеюється до дахового покриття. Додатково доповнений ринвою для відведення сконденсованих крапель води з дахової плівки, а також ущільнюючими клинами, які захищають від задування пороху, листя і снігу.
Eлементи коміра:
1 – нижній елемент коміра з еластичним фартухом довжиною 165 мм
2 – бокові елементи
EHN s3 – верхній елемент коміра
4 – алюмінієві смужки для закріплення коміра
5 – ринва для відведення води
6 – ущільнюючі клини
Ущільнюючий комір для високопрофільного покриття EHN
Коміри EН дозволяють щільно з’єднати вікно з високопрофільним покрівельним матеріалом таким як: черепиця, профнастил.
Цей комір можна використовувати для високопрофільного дахового покриття з товщиною профілю до 90 мм.
Стандартно використовується для монтажу одинарного вікна в площині даху. Також є версія ущільнюючих комірів для модульного сполучення вікон горизонтально, вертикально і групами.
Цей комір буває одного типу і дозволяє монтувати вікно на глибині N (+3см) – версія EHN.
Допускається монтаж вікна на даху з кутом нахилу від 15º до 90º.
EHN bБудова коміра:
Складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент). Нижній елемент, закінчений довгим і широким еластичним фартухом, який дозволяє легко поєднати комір з високим профілем дахового покриття. Оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно приклеюється до дахового покриття. Додатково доповнений ринвою для відведення сконденсованих крапель води з дахової плівки, а також ущільнюючими клинами, які захищають від задування пороху, листя і снігу.
Eлементи коміра:
1 – нижній елемент коміра з еластичним фартухом довжиною 220 мм
2 – бокові елементи
3 – верхній елемент коміра
4 – алюмінієві смужки для закріплення коміра
5 – ринва для відведення води
6 – ущільнюючі клини

 

 

 

 

 

 

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180