Skip to main content

Маркізи, захистні ролети Fakro

Маркіза, захистна ролокасета для мансардних вікон Факро

-amz-amk-ameМаркіза AMZ
Маркіза є оптимальним рішенням для захисту від надмірного сонячного тепла, водночас забезпечує зоровий контакт з оточенням. Маркіза поглинає сонячні промені ще перед склопакетом і відштовхує тепло назовні, завдяки чому в сонячні дні дуже добре оберігає приміщення від спеки. Забезпечує також візуальний комфорт для наших очей, захищає їх під час праці за комп’ютером. Маркіза виготовлена з міцної, стійкої до атмосферних впливів сітки. У згорнутому вигляді вона розміщена на валику з пружиною і вкладена в алюмінієвий касетон, що монтується над вікном. Така конструкція забезпечує легке обслуговування маркізи, а також дозволяє використати ширшу тканину, а тому краще затемнює приміщення. У комплекті з маркізою входить стержень довжиною 80 см.
Маркіза AMZ призначена для обертальних FT і відхильно – обертальних FPPpreSelect вікон.
Маркіза AMZ пропонується в 2 групах:
I група - 4 кольори:090, 089, 091, 094 (матеріал з 10 % просвітом),

amz przeswit 10proc
II група - 2 кольори: 092, 093 (матеріал з 1 % просвітом).

amz przeswit 1proc

Характеристика:
•ефективне обмеження сонячного тепла, яке відбувається ззовні вікна (маркіза набагато краще захищає від перегрівання приміщення, ніж жалюзі чи штори),
•захист від надмірних сонячних променів при збереженні оглядовості (маркіза є досить прозорою, тому немає потреби щодня її піднімати, її можна опустити на все літо),
•захист від дії шкідливих UV-променів,
•створює захист від "бліків" при роботі за комп'ютером,
•не зменшує площі засклення,
•забезпечує внутрішнє затемнення при відхиленому вікні завдяки широкому полотну,
•поглинає шум падаючих крапель під час дощу
ARZ sЗовнішня ролокасета ARZ
Зовнішня ролокасета дозволяє створити абсолютний комфорт на піддашші. Вона підтримує відповідну температуру в приміщенні незважаючи на пору року, захищає від шуму ззовні і створює відчуття приватності.
Ролокасета виготовляється з алюмінієвих профілів, покритих поліестером двох кольорів. Алюмінієва планка ролокасети із внутрішньої сторони підклеєна тканиною, яка обмежує попадання сонячних променів.
Зовнішні ролокасети представлені у 3 варіантах керування:
1. ролокасети ARZ - H обслуговуються вручну за допомогою стержня.
2. ролокасети ARZ - E, ARK - E за допомогою електричної напруги.
3. ролокасети ARZ Solar обслуговуються за допомогою пульта або акумулятора.
Ролокасети ARZ - H, ARZ - E, ARZ Solar призначені для обертальних вікон FT, а ролокасети ARK - E для вікон відхильно - обертальних FK та панорамних FE.
Характеристика:
•ефективний захист від спеки;
•зменшення втрат тепла взимку;
•затемнення приміщення;
•забезпечення приватності;
•захист від ультрафіолетових променів;
•захист від шуму;
•ускладнює вламування.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180