Skip to main content

Про компанію мансардні вікна Fakro


foto firmaМансардні вікна Fakro (Факро)
- являються одними з лідерів виробників дахових вікон у Європі. Фірма Fakro була заснована у 1991 році, співвласниками якої є громадяни різних країн: Англії, Австрії, Іспанії, Нідерландів, Ірландії, Німеччини, Польщі, Росії та Угорщини.
На український ринок мансардні вікна цього виробника вийшли в 1998 році, з того часу в Україні вона є незмінним лідером з продажу вікон для даху. Компанія факро піклується про здоров'я своїх клієнтів, а також про навколишнє середовище і тому виготовляє дерев'янні мансардні вікна тільки з екологічно-чистої сировини. Є декілька видів дахових вікон, серед яких найбільш поширені: стандартне з зовнішнім гартованим склом, з вентиляційною щілиною, вологостійкі та вікно яке управляється з ПДУ.
14074144311На сьогоднішній день мансардні вікна стали невід'ємним елементом сучасних будівель. Вони відкривають нові можливості в архітектурі і дизайні приміщень. Мансардні вікна FAKRO дозволяють переобладнати горище в житловий простір, забезпечуючи відмінне освітлення і всепогодную вентиляцію.Вони широко використовуються в сучасній архітектурі при реконструкції старих горищних приміщень, а також при новому будівництві житлових будинків, офісних і торгових центрів. У мансарді можна розташувати дитячу кімнату, студію, кабінет, офіс або навіть ванну кімнату.
Для виготовлення вікон для даху FAKRO використовується тільки найсучасніше, екологічно чиста сировина, яка разом з новітніми технологіями та інженерними розробками забезпечує унікальність технічних характеристик вікон FAKRO.
Мета фірми Факро– це досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів в цілому світі. Одночасно ми піклуємося про здоров’я та безпеку наших клієнтів, а також про захист навколишнього середовища.
globus15На сьогодні фірма ФАКРО - це
•Лідер з продажу дахових вікон в Україні з часткою ринку близько 60%*, а також багатьох інших країн, і номер 2 в світі серед виробників дахових вікон.
•Одна з провідних фірм у світі серед виробників дахових вікон із 15% часткою* на світовому ринку
•Понад 3300 працівників
•понад 200 тис.м² власних виробничих цехів, 12 закладів – виробників на світі
•16 власних фірм – дистриб’юторів ФАКРО в інших країнах
(США, Англія, Франція, Іспанія, Німеччина, Голандія, Австрія, Угорщина, Італія, Україна, Чехія, Росія, Словаччина, Китай)
•30 тис.м² складських приміщень
•Розбудована дистрибуційна мережа у всіх країнах, де існує потреба в дахових вікнах
•Сучасний науково-дослідний центр (понад 100 конструкторів)
•Автор багатьох новаторських розв'язань, захищених патентами, а також кілька десятків патентних зхголошень.
ФАКРО - це виробник широкого асортименту виробів, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші, а саме:
•Дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно – обертальні, карнізні та дахові вилази.
•Аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, ролокасети внутрішні та зовнішні, зовнішня маркіза, системи електроуправління вікнами та аксесуарами.

okna
ФАКРО - це також відомий у світі виробник складних сходів на горище.

 

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180