Skip to main content

ПВХ (полівінілхлорид)

– тверда сполука білого кольору, лінійний полімер вінілхлориду, молекулярна маса якого становить 6000-16000, ступінь кристалічності 10 – 35%, плотність 1,35 – 1,4 г/см3 (20°С), безпечний для здоров'я. Не горить на повітрі, стійкий до дії лугів, мінеральних солей,  бензину, жирів, багатьох кислот і розчинників, має чудові діелектричні властивості. Хімічна формула: [-CH2-CHCl-]n. Міжнародне позначення — PVC. Чистий ПВХ складається на 43% з етилену та на 57% зі зв'язаного хлору, що отримують з кухонної солі.

Повернутися назад

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180