Skip to main content

Ремонт та сервісне обслуговування захистних ролет

Ремонт та сервісне обслуговування захистних ролет. Наша компанія "Віконний дизайн" надає гарантію на захистні ролокасети терміном 1 рік. Протягом 1 року ми безкоштовно ремонтуємо ролокасети встановлені спеціалістами нашої компанії. Якщо ролокасети були придбані без монтажу, та встановлювались замовником самостійно - гарантія надається лише за умови правильного монтажу, див. інструкцію по монтажу захистних ролет, та відсутності пошкоджень викликаних неправильним монтажом та експлуатацією ролет.

Remont-rolokaset

Підтверджуючим документом для замовника, служить гарантійний договір, який укладає замірник під час прийому замовлення безпосередньо в замовника на об′єкті або в офісі команії. Але якщо договір не зберігся, це не є проблемою, оскільки з дозволу замовника, дані зберігаються в базі і при потребі отримати гарантійне обслуговування замовник, або його довірені особи, звертаються за телефоном в офіс компанії, повідомляє прізвище або адресу за якою встановлювались захистні ролети, металопластикові вікна, протимоскітні сітки, жалюзі, тканеві ролети та інші вироби які ми пропонуємо, - та наша ремонтна бригада в тиждневий термін, а в разі невідкладної ситуації, по можливості,  в одноденний термін виїжджає та надає гарантійні або післягарантійні ремонтні послуги.

Крім того ми здійснюємо також платне післягарантійне обслуговування, а також ремонт ролет які не купувались в нас, та не встановлювались нашою компанією.

Найчастіші випадки ремонту ролокасет.

Найчастіше, до нас звертаються замовники з проханням заміни вийшовшого з ладу замку в ролокасеті, та заміни шнура за допомогою якого ролокасета піднімається та опускається і який з роками зношується.

Zamki-dlya-rollet

Заміна замку ролокасети нашим майстром у Львові  коштуватиме 210-250 гривень в залежності від типа замку та виробника. Сам замок для ролокасети коштує 160 гривень.

Заміна шнура ролети з ручним механізмом підйому - опускання коштує 170 гривень.

В зимовий період, найчастіше до нас звертаються за допомогою у відкритті, коли на захистні ролокасети при вході в магазин або інше приміщення потрапила волога та через мороз ролета примерзла до направляючих та підлоги.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180