Skip to main content

Мансардні вікна Fakro

Мансардні вікна Fakro

web 13 1Найвища якість виконання, легкість та безпечність у використанні, а також новаторські рішення дають можливість підібрати відповідне дахове вікно ФАКРО до кожного типу приміщення. Дахові вікна виготовлені з найкращої соснової сировини, гарантують тривалість, безпеку, функціональність та дуже хороші термоізоляційні параметри.
Дахові вікна стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи дахові вікна у реконструкції горищ, легко можна їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри. В залежності від побажань клієнтів та винахідливості проектантів навіть найбільш нетипові і витончені бачення можуть бути зображені у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність.
roof-windows-rotaryОбертальне вікно FT
–це найпопулярніша, проста і надійна конструкція дахових вікон.
Конструкція завісів, розміщених на центральній горизонтальній осі вікна, дозволяє залишити вікно привідкритим, а також обернути раму навколо своєї осі на 180º і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету.
Ручка, яка розміщена в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення.
Оскільки вентиляційна щілина розміщена в верхній частині FPP s2коробки, то ефективна поверхня засклення вікон ФАКРО є більшою приблизно на 6% порівняно з іншими даховими вікнами такого ж розміру. Це сприяє кращому освітленню приміщення.
В стандартній пропозиції ФАКРО - п'ять типів вікон FTS U2, FTS–V U2, FTP–V U3, FTU–V U3, FTP –V L3, які відрізняються технічними параметрами.
Характеристика:
•Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком,
•Ручка розміщена в нижній частині вікна дозволяє максимально зручно користуватися вікном,
•Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º за допомогою ущільнюючого коміра,
•Вікно доповнює широка гама аксесуарів.
PTP U3Вікно PTP U3
- це абсолютно нове дахове вікно метало-пластикової конструкції. Ідеально підходить для використання в приміщеннях на піддашші з підвищеним рівнем вологості, наприклад в ванних кімнатах чи кухнях. Вікно може бути білим, в кольорі "золотий дуб" або "натуральна сосна".

Характеристика
Вікно PTP U3 - це абсолютно нове дахове вікно метало-пластикової конструкції. Ідеально підходить для використання в приміщеннях на піддашші з підвищеним рівнем вологості, наприклад в ванних кімнатах чи кухнях. Вікно може бути білим, в кольорі "золотий дуб" або "натуральна сосна".
PTPwnetrzeУ вікні PTP U3 застосовані абсолютно нові конструкційні рішення, багато з яких охороняються патентами:
•сучасні форми коробки і рами
•інноваційна фурнітура
•нові ручки
•нова система ущільнення
Вікно PTP U3 - це обертальне вікно, виготовлене з багатокамерних профілів ПВХ білого або коричневого кольору, які зміцнені зсередин оцинкованими стальними стержнями. Така конструкція забезпечує міцність вікна і запобігає деформації профілів протягом експлуатпації вікна.
Вікно PTP U3 міцне, непідвладне корозії і зміні атмосферних чинників, а догляд за ним зведений до мінімуму. Матеріал, з якого виготовлене вікно, не поглинає вологи і є стійким до дії кислот та спирту.
PTPСклопакет
Вікно PTP U3 обладнане термоізоляційним склопакетом з теплою дистанційною рамкою TGI. Це однокамерний склопакет 4H-16-4T з зовнішнім гартованим склом, з низькоемісійним шаром.
Ущільнювачі
Дахове вікно PTP U3 має потрійну систему ущільнення - один основний і два додаткових ущільнювачі.
Ручка
Ручка розміщена в нижній частині рами, завдяки чому користування вікном є легким і простим, а конструкція ручки дозволяє залишати вікно в двох позиціях мікропровітрювання.
Зовнішні алюмінієві профілі
Ззовні вікно PTP U3 захищене алюмінієвими прфілями, з обох сторін покритими поліестром, що збільшує їх міцність і забезпечує надійний захист від амосферних чинників. Профілі виготовлені з алюмінієвої бляхи товщиною 1 мм. Ззовні вікно PTP U3 не відрізняється від інших вікон ФАКРО.
Аксесуари
Вікно PTP U3 доповнює широка гама аксесуарів, як зовнішніх, так і внутрішніх, які кріпляться за допомогою шурупів для профілю ПВХ. Форма рами і коробки подібна до відповідних елементів інших вікон ФАКРО. Завдяки цьому внутрішні аксесуари, які монтуються в рамі ідеально підходять як для дерев"яних, так і для пластикових вікон.
Спосіб монтажу
Вікно монтується в даху з кутом нахилу від 15° до 90° разом з ущільнюючим коміром. На коробці фабрично замонтовані монтажні кутники для монтажу на латах в конструкції даху. Монтаж вікна PTP не вимагає від монтажників додаткових навиків, оскільки не відрізняється принципово від монтажу дерев"яного дахового вікна.

-fppВідхильно –обертальне вікно FPP-V U3 preSelect (попередня назва FPP preSelekt) - це вікно нового покоління, яке характеризується сучасною, функціональною конструкцією та легкістю в обслуговуванні.
Дахове вікно FPP-V U3 preSelect має дві окремі функції відкривання рами: відхильну та обертальну. Функція відхиляння дозволяє відкрити вікно в довільному положенні в діапазоні від до , а функція обертання робить можливим поворот рами на . Новаторська і запатентована фурнітура вікна гарантує стабільність вікна як у відхиленому так і в оберненому положенні. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою переключателя preSelect, який розміщений в боковій частині коробки і доступний після відчинення вікна.
-fpp 1Вікно FPP-V U3 preSelect обладнане вентиляційною щілиною V 40, яка гарантує оптимальний повітрообмін в приміщенні при щільно закритому вікні. Продуктивність вентиляційної щілини можна регулювати залежно від потреби.
Зовнішні захисні профілі мають загнуті краї, що значно покращує естетичний вигляд вікна, а також безпеку користування ним.
Характеристика
•Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком
•Відкривається за допомогою ручки, яка розміщена в нижній частині рами вікна. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою переключателя preSelect, який розміщений в боковій частині коробки вікна
•Вікно обладнане вентиляційною щілиною V 40
•Монтується в даху з кутом нахилу від15° до 55° за допомогою ущільнюючого коміра
•Вікно доповнює широка гама аксесуарів

duetВікна для сполучень
Вікна "дует"
Вікно Дует – це вікно, монтоване під або над стандартним даховим вікном будь-якої конструкції яке стає його продовженням. Таке з’єднання вікон дозволяє краще освітлити приміщення, а також збільшити поле огляду через вікно.
Вікна Дует можна монтувати на висоті нижчій за 85 см від підлоги, оскільки вікна обладнані фіксаторами, що забезпечують захист від випадкового відчинення.
Фіксатор дозволяє також встановити
099 раму в позиції для провітрювання приміщення.
Вікна Дует відкриваються способом обертання. Вікно поєднане з даховим вікном за допомогою модульної системи вертикальних сполучень KD.
Характеристика
•Вікно виготовлене з соснової деревини, просоченої антисептиком у вакуумній камері та двічі покрита акриловим лаком або 4 рази покрита поліуретановою фарбою білого кольору,
•Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º,
•До вікон такого типу пропонуємо широку гаму аксесуарів та додатків.
Карнизні вікна

karnizBDL L3 - дерев'яне карнизне відхильно-відкривальне вікно (відкривання на ліву сторону)
BDR L3 - дерев'яне карнизне відхильно-відкривальне вікно (відкривання на праву сторону)
BVP L3 - дерев'яне карнизне відхильне вікно
BXP L3 - дерев'яне карнизне невідкривальне вікно
Карнизне вікно B_ L3 –це вікно, яке монтується в вертикальній стіні і сполучене з даховим вікном. Завдяки використанню карнізного вікна покращується освітлення в приміщенні та збільшується поле зору через вікно.
Карнизне вікно BDL L3 відчиняється наліво, BDR L3 - направо боковим способом, а також має функцію мікропровітрювання. Обладнане фіксатором, який обмежує повне відкриття вікна. Фіксатор дає можливість відхилити віконну раму для провітрювання приміщення. BVP L3 - відхильне вікно, яке відхиляється для провітрювання, BXP - невідкривальне карнізне вікно.
Карнизне вікно обладнане склопакетом L3, зовнішнє скло якого гартоване, а внутрішнє - ламіноване. Таке вікно підвищує безпеку і комфорт на піддашші.
Карнизне вікно може бути поєднане з даховим вікном будь – якої конструкції.
Для сполучення вікон з зовнішньої сторони використовується ущільнюючий комір EU_B. З внутрішньої сторони вікна сполучені за допомогою декоративної планки, яка виготовлена з соснової деревини. Декоративна планка входить до комплекту карнизного вікна.
Характеристика
•Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і двічі покритої акриловим лаком.
•Карнизні сполучення монтуються в дахи з кутом нахилу від 15° до 55° за допомогою ущільнюючого коміра EU_B. В дахи з більшим кутом нахилу можливо замонтувати таке сполучення за допомогою коміра, виготовленого на спеціальне замовлення.
•Вікно доповнює широка гама аксесуарів

Вікно-балкон
-fgh-v-p2Характеристика
•Новаторське велике дахове вікно, в якому відчинені рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня відхиляється вперед по нижній осі, забезпечуючи вільний доступ в нішу балкону. Рама при повороті на кут від 0° до 45° підтримується допоміжним інноваційним механізмом, який дозволяє залишити відчинену раму в довільному положення цього діапазону.
098•Верхня рама відхиляється на кут 45°. Бокові поручні з'єднані з нижньою рамою і висуваються при її відчиненні. При зачиненні нижньої рами бокові поручні ховаються в конструкцію вікна і не виступають над площиною даху. Вони ховаються під зовнішні профілі вікна, тому не забруднюються і не псують естетику даху.
•Верхня рама має також обертальну функцію і блокується фіксатором в положенні для миття (кут обертання 180°).
•Автоматична вентиляційна щілина V40P.
•Широка гама аксесуарів
•Діапазон монтажу 35 – 55°.
•Рекомендація: монтаж на якнайменшій висоті від підлоги в приміщеннях зі справною вентиляцією.
Вікна з підвищеною віссю обертання
-Вікно FYP-V відчиняється обертальним способом, але вісь повороту розміщена вище половини ширини вікна. Тому навіть висока особа може підійти до вікна.
Рама при повороті на кут від 0° до 45° інноваційним допоміжним механізмом, який дозволяє залишити вікно в будь-якій позиції в цьому діапазоні. Обладнані вентиляційною щілиною V40P, через яку до приміщення надходить оптимальна кількість повітря.
Ручка розміщена в нижній частині рами, має 2 позиції для мікропровітрювання.
Рама блокується в позиції для миття при куті 160°.
Вікна з підвищеною віссю обертання з нижнім досвітленням
В одній коробці вікна FDY-V розміщені дві рами. Верхня відчиняється обертально, а вісь обертання знаходиться вище половини висоти вікна, завдяки чому навіть висока особа може вільно підійти до відчиненого вікна. Нижня рама є невідкривальною і обладнана безпечним склопакетом з внутрішнім ламінованим склом.
Верхня рама відчиняється за допомогою ручки в нижній частині рами. Ручка має також функцію мікропровітрювання у 2 позиціях.
Обладнане автоматичною вентиляційною щілиною V40P, яка забезпечує доступ оптимальної кількості свіжого повітря.
Рама блокується фіксатором в позиції для миття при куті 160°.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180