Skip to main content

Горизонтальні дерев'яні жалюзі

Ці жалюзі є досить універсальним вибором, оскільки вони поєднують у собі естетику природного дерева з функціональністю регулювання світла. Вони підходять як для класичного, так і для сучасного інтер'єру, створюючи атмосферу затишку та комфорту.

Такі жалюзі можна використовувати як самостійний елемент декору чи поєднувати з іншими віконними оздобами. Їх можна легко підганяти під розмір вашого вікна та вибрати оптимальну ширину ламелей для забезпечення комфортного користування.


Деревина - PAULOWNIA
Розмір 500*1300 без монтажу
2'912 грн.
Придбати
Деревина - PAULOWNIA
Розмір 500*1300 без монтажу
3'150 грн.
Придбати
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180