Skip to main content

РОЛЕТНІ ВОРОТА РУЧНЕ УПРАВЛІННЯ

Ролетні ворота механічні - це конструкції воріт, які працюють за допомогою механічного принципу і керуються вручну без електричного чи автоматичного приводу. Зазвичай такі ворота відкриваються та закриваються шляхом фізичного зусилля людини або за допомогою ручного механізму.

Механічні ролетні ворота можуть бути виготовлені з металу, алюмінію або інших матеріалів і використовуються як для приватних гаражів, так і для промислових об'єктів. Вони надійні та довговічні, не вимагають електричного живлення та витримують значні навантаження.

Завдяки відсутності автоматизованої системи, вони можуть бути менш складними в установці та потребують менше обслуговування. Однак, вони можуть бути менш зручними у використанні порівняно з автоматичними ролетними воротами, оскільки вимагають фізичних зусиль для відкриття та закриття.

В цілому, механічні ролетні ворота є простим, надійним і ефективним рішенням для захисту приміщень або територій без необхідності використання електричних систем управління.


6'156 грн.
5'400 грн.
Придбати
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180