Skip to main content

Ролокасети автоматичні - профіль 45

303

4'674 грн.
4'100 грн.

  • Ролокасети з автоматикою та 45 профілем забезпечують зручність і надійність. Вони можуть бути керованими за допомогою вимикача настінного, що полегшує контроль прямо з приміщення. Ці ролокасети мають міцний профіль, що забезпечує стійкість до впливу погодних умов. Вони також мають вбудований механізми безпеки, що дозволяє регулювати освітлення та вентиляцію в приміщенні. При необхідності, ролокасети з автоматикою можуть працювати за розкладом.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180