Skip to main content

Ролокасети автоматичні - профіль 55

782

5'273 грн.
4'625 грн.

  • Ролокасети є вершиною якості та функціональності. Вони оснащені передовими технологіями та високотехнологічними компонентами, що забезпечують високу безпеку та комфорт використання.
    - Відмінною рисою ролокасет є їх просунута система управління, яка може бути інтегрована в системи розумного будинку. Ви можете контролювати ролокасети за допомогою смартфона або іншого пристрою.
    - Ролокасети також пропонують широкий вибір додаткових опцій, таких як сонцезахисні сенсори, датчики вітру та дощу, що забезпечує автоматичну адаптацію до умов, що змінюються.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180