Skip to main content

Ролокасети автоматичні - профіль 45

278

4'868 грн.
4'270 грн.

  • Ролокасети надають додаткові функціональні можливості та комфорт використання. Вони оснащені автоматичною системою керування та пультом дистанційного керування (купується додатково).
    - Основна відмінність ролокасет - можливість програмування та встановлення заданих режимів роботи. Ви можете запрограмувати автоматичне відкриття та закриття рольставнів у певний час або залежно від погодних умов.
    - Ролокасети також пропонують більше варіантів дизайну та колірних рішень, дозволяючи вибрати рольставні, які ідеально підходять до вашого будинку та оточення.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180