Skip to main content

Ролокасети ручне управління - профіль 55

223

3'876 грн.
3'400 грн.

  • Полотно рухається рахунок кардана-редуктора. Максимальні габарити полотна – 2 м на 2 м, а максимальна вага – 35 кг. У комплекті з механізмом йде поворотна ручка кардан-редуктора, що закриває та відкриває полотно ролет. Після закриття полотна, як запірний механізм, використовуються верхні блокуючі ригеля. Перевагою карданного приводу є можливість встановлення знімного та незнімного вузла відкривання, а також зручне розташування замку ригеля в коробі ролет.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180