Skip to main content

РОЛОРЕШІТКИ

Ролорешітки – це сучасні конструкції, виготовлені з металу (частіше зі сталі або алюмінію), призначені для захисту вікон або дверей від несанкціонованого доступу приміщення. Їх можна знайти як у житлових, так і у комерційних приміщеннях.

Ролорешітки складається з горизонтальних смуг та вертикальних гідів, які дозволяють їй рухатися вгору та вниз. Вони можуть бути контрольовані вручну або автоматизовано за допомогою електричних пристроїв. Ролорешітки не лише забезпечують захист від злому, але й можуть слугувати як додатковий елемент дизайну приміщення.

Ці конструкції відомі своєю надійністю та довговічністю, а також можливістю забезпечити конфіденційність та безпеку в приміщенні. Завдяки великому вибору матеріалів і кольорів, ролетні решітки можуть легко вписатися в будь-який інтер'єр, надаючи йому додатковий стиль та функціональність.


6'900 грн.
Придбати
7'800 грн.
Придбати
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180