Skip to main content

РИМСЬКІ ШТОРИ

Класичні римські штори це стандартний тип римських штор з горизонтальними складками, які рівномірно розподілені по всій ширині штори. Римські штори "Flat" у цьому варіанті штор складки практично відсутні, тканина випрямляється повністю при піднятті штор. Штори "Relaxed" ця версія має горизонтальні складки, які добре драпіруються, що надає шторам більш розкішний вигляд. Римські штори "Balloon" цей тип штор має додаткові складки, які створюють ефект "надутості" або "напухлості" у верхній частині, нагадуючи кульку.
Кожен з цих типів має свої унікальні особливості і може додати в інтер'єр вашого приміщення неповторний шар стилю та класу.


Розмір 500*1300 мм без монтажу
2'800 грн.
Придбати
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180