Skip to main content

ВІКНА REHAU

Компанія Rehau є підтвердженим лідером у виробництві віконних систем з ПВХ по всьому світу. Перші металопластикові вікна Rehau датуються понад 60-ма роками тому, що свідчить про їхню довгу історію та досвід. Крім того, Rehau є провідним виробником полімерів в Європі, що підтверджує їхню надійність та якість у цій галузі.

Існують різні типи профільних систем, які відрізняються за дизайном, тепло- та звукоізоляцією, вартістю.

1) Якщо вам важлива ціна при виборі вікна, то Rehau EuroDesign 60 є найбільш оптимальним вибором.

2) Якщо економічність для вас важлива, рекомендується обрати REHAU EuroDesign 70.

3) Якщо дизайн є вашим пріоритетом, то кращим вибором буде REHAU Brillant Design.

4) Якщо вам потрібне оптимальне рішення для скління, то рекомендуємо REHAU SYNEGO.

5) Якщо ви шукаєте найкращі показники теплоізоляції, то вибір падає на профільну систему REHAU Geneo.

Продукція Rehau славиться своєю якістю, високими показниками тепло- та звукоізоляції, гарантією від підробок та доступними цінами. Все це робить вікна з профільною системою Rehau правильним та надійним вибором!Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180