Skip to main content

Підвіконня Українське Львів

Підвіконня Опентех

Ще один тип підвіконників представлений компанією «Віконний дизайн» - це підвіконня фірми «OPENTECK» (Україна), що відносяться до економкласу. Вони виготовляються з екологічно чистих та не горючих матеріалів, стійкі до вологи і мікроорганізмів, ударостійкі, не піддаються корозії і гниттю, легко миються. Верхня поверхня підвіконня покривається спеціальною плівкою, що робить їх стійкими до механічного старіння, ударів, агресивним плямам, і нечутливими до побутової хімії.
alt
" Опентех" (Україна)
Ширина Ціна м/пог   (грн)
Колір: білий, мармур
200 мм---- 72
250 мм---- 93
300 мм---- 104
350 мм---- 118
400 мм---- 137
450 мм---- 152
500 мм---- 178
550 мм---- 197
600 мм---- 221
700 мм---- 289
Торцева накладка 11
Конструкція ребер жорсткості забезпечує підвіконню «OPENTECK» міцність, вони не схильні прогинатися, мають низький коефіцієнт теплового розширення і стійкі до довготривалих теплових навантажень. Підвіконня не потребують додаткового фарбування, лакування чи спеціально догляду.
Переваги пластикового підвіконня «OPENTECK»:
• Підвіконня можуть витримувати доволі великі навантаження, за рахунок багатокамерної структури, завдяки чому і отримується особлива жорсткість і стійкість
• Не притягують пилюку, вони практично не потребують догляду
• Під час експлуатації, що складає термін 30 - 40 років, не змінюють свого зовнішнього вигляду.
Підвіконники «OPENTECK» виготовляються в 4-х варіантах декору: білий, золотий дуб, світлий мармур, махагон.
Гарантія надається віробником терміном на 1 рік.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180