Skip to main content
REHAU Euro-Design 70

REHAU Euro-Design 70

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерною будовою та монтажною глибиною від 70 мм.

      Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.

      До того ж вони задовольняють найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер'єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Стандартне рішення для вікон з профілю REHAU

Вікна з профілю REHAU Euro-Design 70 / Ecosol-Design 70

Rehau Euro-Design 70 - це прекрасне рішення для засклення приватних будинків, квартир, балконів. Завдяки прекрасним тепловим характеристикам вікна з п'яти-камерного профілю REHAU здатні значно знизити енерговитрати, а також стати надійним захистом від вуличного шуму. Великою перевагою є можливість встановити в вікна з профілю REHAU 70 двокамерний склопакет шириною до 41 мм, що значно підвищить показники тепло- і звукоізоляції

Будь-яка архітектурна завдання, поставлене при склінні будівлі металопластиковими вікнами може бути з успіхом вирішена, якщо замовити вікна з профілю REHAU 70. Це можуть бути вікна великих розмірів, нестандартної форми, в ламінації під структуру дерева або пофарбовані в будь-який колір.

вікна REHAU Euro-Design 70 / Ecosol-Design 70

Широкі архітектурні можливості

Завдяки широкому вибору додаткових профілів система REHAU Euro-Design 70 дозволяє реалізувати різноманітні архітектурні рішення, головними характеристиками яких залишаються якість та економічність. З інтеграцією системи Ecosol-Design 70 в систему Euro-Design тепер Ви можете обрати стулку стандартної висоти (60 мм) чи зменшеної (54 мм), яка забезпечить кращу інсоляцію приміщення.

Система кольорових рішень REHAU відкриває додаткові можливості: з поміж понад 40 варіантів декорів та 220 кольорів Ви можете обрати свій улюблений або ж оздобити вікна за допомогою алюмінієвих накладок.

вікна rehau-euro-desing70
Технічні характеристики профільної системи REHAU Euro-Design 70
Конструктивна глибина

70 мм

Кількість камер

5 камер

Максимальна товщина склопакету

до 41 мм

Товщина пакету профілів (рама+стулка)

стандарт = 116 мм, звужена = 110 мм

Коефіцієнт теплопередачі*

Uf = 1,3 Вт/м²K 

Коефіцієнт опору теплопередачі**

Rf = 0,8 м²K/Вт

Звукоізоляція*

до Rw,P = 43 дБ

Зламобезпека

до класу 2 (ENV 1627)

Повітропроникність

клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність

до клау 9A згідно з EN 12208

Ущільнення

EPDM

Кількість контурів

2 контури ущільнення притвору

 * Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim. 
** Коефіцієнт опору теплопередачіі отримано за результатами протоколу випробувань № 162с від 12.07.2013р.

профіль для вікон Рехау профіль для вікон Рехау
профіль для вікон

Екологічно відповідальне виробництво

Всі європейські заводи REHAU по виготовленню віконних профілів отримали сертифікати екологічно відповідальних виробників пвх-продуктів VinylPlus за дотримання принципів сталого розвитку на всіх етапах виробничого циклу: від заготовки до вторинної переробки сировини.

Вікно REHAU + REHAU Монтаж
Якісним вікнам Euro-Design 70 – якісний монтаж.

Вікно REHAU + REHAU Монтаж: системне рішення з одних рук

Як показує наш багаторічний досвід, яким би якісним вікно не було на виході з виробництва, нефаховий монтаж може згодом повністю позбавити його функціональності. Саме тому вперше в Україні ми запропонували системне рішення з одних рук: REHAU вікно + REHAU Montage. Власна система фахового монтажу REHAU Montage із застосуванням якісних монтажних матеріалів покликана забезпечити довговічність монтажного шва, співставну з життєвим циклом самого вікна.

  •    ідеальна сумісність матеріалів
  •    всі матеріали вироблено в Європі
  •    технічні характеристики, підтверджені протоколами випробувань акредитованих європейських лабораторій
  •    інсталятори проходять підготовку в Академії REHAU

Переваги

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з терм модернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерною будовою та монтажною глибиною від 70 мм.

вікна рехау

Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.

 До того ж вони задовольняють найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер'єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Сертифікат відповідності на профільну систему REHAU Euro-Design 70 (Віттмунд)
19.10.2020
Сертифікат відповідності на профільну систему REHAU Euro-Design 70 (Шрем)
19.10.2020

Якщо пріоритетним критерієм при виборі вікон є ціна - кращим вибором буде профільна система REHAU Euro-Design 60.

Якщо Ви шукаєте краще співвідношення ціни і якості - профільна система REHAU Euro-Design 70.

Якщо для Вас не так важлива вартість як вишуканий дизайн вікон - REHAU Brillant-Design.

Якщо Вам потрібно оптимальне рішення для засклення, тоді обирайте REHAU SYNEGO

Якщо Ви готові платити за найвищі показники теплоізоляції - для Вас існує профільна система REHAU Geneo.

В цілому, відмінна якість продукції, кращі показники тепло- і шумоізоляції, гарантія захисту від підробок, доступна цінова політика - все це дає підстави стверджувати, що вибираючи вікна з профільних систем Rehau, Ви робите правильний вибір!

Як замовити вікна?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель вікна з профілю Рехау для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом віконних профілів, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 12 років.

Авторизований партнер REHAU
Як замовити вікна

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180