Skip to main content

РОЛОКАСЕТИ АВТОМАТИЧНІ (пульт управління)

Автоматичні ролокасети з керуванням пультом управління - це інноваційні ролокасети, що використовують технологію бездротового зв'язку для зручного та ефективного управління. Кожний комплект таких ролокасет постачається з сучасним пультом управління, який дозволяє користувачам комфортно контролювати підйом, опускання і зупинку ролокасет на відстані.

Завдяки пульту управління користувач може легко регулювати положення ролокасети з будь-якої точки приміщення, не піднімаючись з місця. Це забезпечує зручність та швидкість у керуванні освітленням та приватністю приміщення.

Крім того, автоматичні ролокасети з керуванням пультом управління можуть бути інтегровані з іншими системами "розумний дім", такими як Google Home або Amazon Alexa, що дозволяє включати їх у загальну систему автоматизації приміщення.

Такий рівень управління дозволяє створити затишну та ефективну обстановку в будь-якому приміщенні та додати до нього сучасного технологічного шарму.


4'788 грн.
4'200 грн.
Придбати
4'868 грн.
4'270 грн.
Придбати
5'472 грн.
4'800 грн.
Придбати
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180