Skip to main content

РОЛОКАСЕТИ РУЧНЕ УПРАВЛІННЯ

Механічна ролокасета є ефективним механізмом для регулювання проникнення світла та конфіденційності у приміщенні. Вона складається з ламелей, які можуть бути підняті або опущені за допомогою ручного механізму керування. Ролокасети часто використовуються на вікнах, дверях або на балконах.

Ці функціональні ламелі не лише додають стиль та естетику до приміщення, але також можуть бути корисними для регулювання температури в приміщенні та захисту від небажаних поглядів.

Механічні ролокасети можуть бути встановлені в будь-якому помешканні, незалежно від його стилю чи розміру, і стати невід’ємною частиною сучасного оформлення вікон. Завдяки своїй функціональності та зручності керування, вони допомагають створити комфортне середовище в будь-якому приміщенні.


2'964 грн.
2'600 грн.
Придбати
3'078 грн.
2'700 грн.
Придбати
3'876 грн.
3'400 грн.
Придбати
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180