Skip to main content

РОЛОКАСЕТИ АВТОМАТИЧНІ (настінний вимикач)

Автоматичні ролокасети з настінним вимикачем - це сучасне рішення для автоматизації управління регулюванням освітлення та приватності в приміщенні. Ці ролокасети оснащені спеціальним електромеханічним пристроєм, який забезпечує автоматичний підйом та опускання штор за допомогою настінного вимикача.

Користувач може легко керувати станом ролокасет через настінний вимикач, обравши потрібну висоту підйому або опускання. Це надає зручність і функціональність в щоденному використанні приміщення.

Додатково, автоматичні ролокасети можуть бути інтегровані з системами домашньої автоматизації, що дозволяє програмувати режими роботи, використовувати таймери, а також інтегрувати у системи "розумний дім". Це дозволяє створювати комфортні умови в приміщеннях і заощаджувати енергію.

В цілому, автоматичні ролокасети з настінним вимикачем - це зручний, ефективний та стильний спосіб управління освітленням та приватністю в будь-якому приміщенні.


4'560 грн.
4'000 грн.
Придбати
4'674 грн.
4'100 грн.
Придбати
5'273 грн.
4'625 грн.
Придбати
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180